» Telegram-канали повідомляють про можливу видачу Ізраїлю одеського мільйонера Грановського

18 серпень 2022, Четвер, 10:20

Telegram-канали повідомляють про можливу видачу Ізраїлю одеського мільйонера Грановського

3 Липня 2021г.


КИЇВ. 2 липня. Резонанс. Одеського підприємця Олександра Грановського, якого з 2019 року розшукує Інтерпол, можуть видати Ізраїлю вже в серпні. Про це пише Телеграм-канал Вести Израиль, передає Резонанс.

Деталі 

Уточнимо, що Телеграм-канали не є джерелом достовірної інформації, проте в деяких випадках така інформація там з'являється раніше офіційних ресурсів.

Як повідомляють Телеграм-канали, видача може статися тільки після закінчення розслідувань, в яких фігурує Грановський. У тому числі мова йде і про незаконну приватизацію Одеського аеропорту.

Доповнення

Нагадаємо, ім'я Грановського і його партнера Бориса Кауфмана пов'язують з незаконним отриманням прибутку з оренди приміщень одеського комплексу "Пасаж" та іншими схемами.

У 2019 році Олександра Грановського оголосив в розшук Інтерпол на прохання правоохоронців Ізраїлю, які звинувачують його в підробці корпоративної документації, відмиванні грошей і шахрайстві.

Відзначимо, що днями в мережі з'явилася інформація про те, що Офіс Генпрокурора України готує екстрадицію Грановського до Ізраїлю.