27 вересень 2023, Середа, 14:18

“Теракт” на Кримському мосту: бастрикін заплутався під час доповіді путіну і озвучив фантастичний маршрут вантажівки з вибухівкою

10 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 9 жовтня. Резонанс. голова ск рф олександр бастрикін під час доповіді російському диктатору володимиру путіну сплутав вантажівку, де нібито везли вибухівку з автобусом, а ще видав фантастичний маршрут її руху - Болгарія, Грузія, Вірменія, Північна Осетія, Краснодарський край, передає Резонанс із посиланням на повідомлення кремля.

Деталі

Спершу бастрикін зазначив, що розпочато справу за частиною другою статті 205 "Тероризм", і це нібито підтверджується даними початкового етапу розслідування. Допитано багато свідків, очевидців, розпочато та значною мірою завершено спеціальні експертні дослідження – це вибухотехнічна експертиза, генетична, криміналістична. Надано відповідні доручення про проведення оперативно-розшукової діяльності органам фсб, мвс росії.

Цитата

"Нами вже встановлено маршрут руху вантажівки, де стався підрив – Болгарія, Грузія, Вірменія, Північна Осетія, Краснодарський край. Крім того, встановлені перевізники – особи, які брали участь у організації руху цього автобуса. За допомогою оперативних співробітників фсб вдалося встановити підозрюваних з-поміж тих, хто міг готувати теракт, і людей, які діють на території російської федерації", - наголосив бастрикін.

Крім того, голова ск рф запевнив, що тривають "експертні дослідження щодо уточнення цілей і завдань цього підриву".

"Він, безумовно, має терористичний характер. Це акт тероризму. Усі наші дані початкового етапу розслідування сьогодні дозволяють нам зробити однозначний висновок – це теракт, який готували українські спецслужби, і метою цього теракту було знищення великого об'єкту цивільної інфраструктури, дуже важливого для російської федерації, особливо у Криму", - зазначив бастрикін.

Додамо

За його словами, серед авторів, замовників і виконавців - "спецслужби України та громадяни росії та зарубіжних держав, які допомагали у підготовці цього теракту".

Раніше

російський диктатор володимир путін нарешті прокоментував вибух на Кримському мосту і зазначив, що це "теракт". Авторство і виконання "теракту" очільник кремля приписав спецслужбам України