13 квітень 2024, Субота, 03:37

ТОП 10 бірж криптовалют на квітень 2024 року

3 Квітня 2024г.

Актуальність цифрових коштів сьогодні не піддається сумніву. Криптовалюти стають все більш популярними об’єктами торгівлі та обміну. Практично кожен день в світі з’являються нові Інтернет-ресурси, які пропонують свої послуги в плані трейдингу віртуальних валютних активів. Саме тому так важливо вміти вибирати найбільш надійні та вигідні торговельні платформи.

Ось основні параметри, на базі яких потрібно робити свій вибір:

  • Об’єм операцій з криптовалютами за добу.
  • Які цифрові активи підтримуються.
  • Які види торгів здійснюються.
  • Наскільки легко поповнювати рахунок та виводити власні кошти.
  • Наскільки велику комісію знімає ресурс за супроводження фінансової операції.
  • На території якої країни зареєстрована біржа.
  • Наскільки прозорі та зрозумілі умови пропонує користувальницька угода.
  • Наскільки комфортні навігація та інтерфейс сайту торгівельної платформи.
  • Які можливості надає користувачеві його особистий кабінет.
  • Наскільки багаті можливості відкриває додатковий функціонал сайту.

Свій рейтинг ми сформували на основі даних, що були зібрані фахівцями першого українського моніторингу обмінників та бірж криптовалют Scanbit. В ході своєї роботи вони оцінювали саме ці критерії, тому запропонований нами ТОП-10 буде вашим корисним помічником.

Рейтинг криптовалютних бірж

WhiteBit

Рейтинг – 76. З РФ не співпрацює. Держава-резидент – Естонія. Для цього сайту верифікація не є обов’язковою процедурою. Ресурс максимально зручний як для новачків, так і для професіоналів на ринку торгівлі цифровими коштами. Сайт забезпечує дуже просту реєстрацію. Також легко поповнювати рахунки, виводити та обмінювати криптовалюту. Підтримується більш ніж 400 торговельних пар. Комісія за операцію доволі мала – всього 0,1%. Для проведення операцій можна користуватись практично всіма популярними фінансовими інструментами – банківськими картками, NixMoney, Checkout та багатьма іншими.

Розроблено версії для операційних систем iOS та Android, які підтримують усі опції, що доступні у базовій конфігурації. Криптодипозит дозволяє користувачеві отримувати щорічно біля 19% прибутку. Платформа має багатий вибір цікавих додаткових послуг та забезпечує досить високу безпеку.

ByBit

Рейтинг – 68. З РФ не співпрацює. Зареєстрований у Сінгапурі. Верифікація не обов'язкова. Ця біржа криптовалют відрізняється високою швидкістю обробки операцій (100 тисяч TPS). Причому ймовірність збою практично дорівнює 0. Платформа має в своєму розпорядженні механізм подвійної ціни, що захищає від несправедливої ліквідації позиції.

На холодному HD гаманці можна надійно тримати кошти. Є комфортні мобільні програми для користувачів Android и iOS. Дуже приваблива політика бонусів. Комісія біля 0,075%. Зручний сервіс BYFI для інвестування та придбання NFT.

Kuna.io

Рейтинг – 68. З РФ не співпрацює. Держава-резидент – Великобританія. На ресурсі можна проводити торговельні операції з усіма популярними криптовалютами – Bitcoin, Etherium, Dogecoin та ін..

Дуже швидка та проста реєстрація, але є можливість входу за допомогою профілів Google чи Apple. На біржі працює максимально вигідна реферальна система. Наприклад, якщо залучені вами користувачі провели торгів на 400 доларів, ваш відсоток складає 25%, якщо 2 мільйони – ваш дохід досягне 75% від комісії. А ще: великій вибір токенів та особливих статусів, можливість застосування Фиат та ботів.

Coinbase

Рейтинг – 68. Співпрацює з РФ. На разі послугами даної біржі криптовалют користується більш ніж 70 мільйонів клієнтів. Окрім того, торгівлю цифровими активами на сайті ведуть майже 10 тисяч різноманітних компаній. Кожні 3 місяці через ресурс проходить більше 320 мільярдів доларів.

Сьогодні Coinbase – це: велика кількість варіантів криптовалютних операцій, 100% гарантії безпеки користувачам, що тримають свої кошти на гаманцях торгівельної платформи, можливість замовити фізичну дебетову картку. Сервіс підтримки працює в цілодобовому режимі. Купувати цифрові види валют та виводити кошти легко та швидко. Мобільні версії програмного забезпечення існують для всіх операційних систем. Комісія – 2,49%.

Gate.io

Рейтинг – 67. Співпрацює з РФ. Комісія біля 0,02%. Ресурс зареєстрований у Китаї.

Спочатку сервіс орієнтувався виключно на торгівлю монетами  Bitcoin. Але тепер він обслуговує операції і з іншими токенами. Серед тих, що входять до числа лідерів – ETH, USDT, CNYX. Їх вартість формує ціни і на менш популярні цифрові монети. Реєструватись на сайті не потрібно, але якщо ви захочете вивести кошти більш 1000 доларів (у еквіваленті криптовалют), верифікація буде необхідною.

Bitfinex

Рейтинг – 67. Не співпрацює з РФ. Зареєстрований на Британських Віргінських островах. Комісія – 0,2%. Верифікація обов’язкова.

Можна виводити кошти з гаманця Bitfinex відразу на банківську картку. Всі внутрішні біржові транзакції здійснюються безкоштовно. Зручні інструменти, які допомагають швидко відслідковувати зміни курсів валют. Кілька сотень валютних пар. Можливість проводити платежі за допомогою Bitfinex Pay та ведення маржинальної торгівлі.

Binance

Рейтинг – 67. Співпрацює з РФ. Сайт зареєстрований на території Китаю. Комісія становить в районі 0,1%.

Ресурс пропонує велику кількість валютних пар та ринків. Серед корисних функцій слід відмітити можливість проведення маржинальних та Р2Р торговельних операцій. Є гарна програма лояльності та приємна реферальна система. Також сайт має в своєму розпорядженні власний майнінг-пул. А ще він може стати платформою для вигідного інвестування.

KuCoin

Рейтинг – 65. Співпрацює з РФ. Держава-резидент – КНР. Комісія близько 0,8%. Потребує обов’язкової верифікації.

Сервіс пропонує великий асортимент продуктів для торгівельних угод, в тому числі і валютних пар. Швидке виведення коштів. Підтримка Р2Р. Сайт дуже надійний та безпечний. Добовий обіг цифрових коштів сягає 3,3 мільярди доларів.  

Exmo

Рейтинг – 62. Не співпрацює з РФ. Комісія – 0,1%. Платформа може запропонувати близько півтори сотні валютних пар. Має високий показник надійності – 8 з 10. Гарантує кібербезпеку класу А.

Kraken

Рейтинг – 61. Не співпрацює з РФ. Перш ніж почати торгувати криптовалютою на цьому американському веб-ресурсі, вам потрібно буде пройти реєстрацію. Етапи верифікації нескладні і проходять швидко. Комісія – 0,26%. Ця криптовалютна біржа недарма входить до списку лідерів. На її долю припадає 13% усього світового обігу токенів. На сайті можна відкрити 3 варіанти особистого кабінету – Базовий, Стандартний та Про. Чим вище буде ваш статус на ресурсі, тим більше ви отримаєте можливостей, тим менші ліміти будуть розповсюджуватись на ваші операції.

На сайті ви отримуєте дуже вигідні умови для торгівлі. Поповнення рахунків на порталі можна здійснювати навіть з банківських карток. Є можливість проводити операції у Фиат.

Підсумки

Так на даний момент виглядає ТОП-10 бірж криптовалют в Україні за результатами досліджень, проведених фахівцями моніторингу Scanbit. В цьому огляді ми використовували найбільш показові характеристики цих сервісів, щоб полегшити ваш вибір.