27 вересень 2023, Середа, 15:08

Третій рік суд розглядає справу щодо екс-голови Рахункової палати Романа Магути

8 Лютого 2019г.
maguta-800x445

У справі колишнього голови Рахункової палати Романа Магути, а також ще двох осіб, обвинувачених у незаконному заволодінні столичною квартирою вартістю майже 1,4 мільйона гривень, досліджено один том письмових доказів. Ці матеріали розглядає Шевченківський суд Києва за участі прокурорів САП, інформує прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як розповідав “Український репортер” в матеріалі У Рахунковій палаті кажуть, що Магуту “переламали”, два роки тому Спеціалізована антикорупційна направила до суду обвинувальний акт щодо Романа Магути і головного контролера – директора департаменту з питань АПК Рахункової палати України Марії Шулежко.

Зокрема, пану Магуті інкримінують зловживання владою або службовим становищем, а Марію Шулежко обвинуватили у привласненні і розтраті…

За версією слідства, у період з січня 2014 року по березень 2015 року пан Магута, діючи в інтересах Марії Шулежко, підписавши низку службових документів, сприяв незаконному відчуженню двокімнатної службової квартири в новобудові Києва в приватну власність племінника Шулежко.