30 травень 2024, Четвер, 03:55

Тупицький просить заборонити УДО та ДБР створювати йому перешкоди

2 Лютого 2021г.
Ksu(1)

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження і призначив підготовче засідання на 24 лютого за позовом Олександра Тупицького до Управління державної охорони України щодо недопуску позивача  до виконання ним повноважень Голови Конституційного Суду України.

Про це повідомляє Резонанс 2 лютого із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Як відомо, позивач просить ОАСК зобов’язати УДО та осіб, які перебувають на службі в Управлінні,  утриматись від дій вчинення будь-яких перешкод у допуску позивача – Олександра Тупицького до робочого  кабінету у будівлі Конституційного Суду, самої будівлі КСУ, а також земельної ділянки на якій розташована будівля Конституційного Суду України.

Водночас, до суду надійшла заява про забезпечення позову, у якій Олександр Тупицький просить заборонити Управлінню державної охорони України, Державному бюро розслідувань та його службовим, посадовим особам вчиняти дії щодо створення перешкод до виконання позивачем  повноважень Голови Конституційного Суду України. Ознайомившись з відповідною  заявою про забезпечення позову та доданими до неї документами, суд вважає за необхідне призначити її розгляд 4 лютого у судовому засіданні з повідомленням заінтересованих сторін.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram