14 квітень 2024, Неділя, 03:40

У 600 дол “оцінили” непризов на військову службу на Харківщині

7 Грудня 2020г.
Photo 2020 12 07 21.10.44

Військовою прокуратурою Харківського гарнізону під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, викрито начальника відділення одного з районних військкоматів Харківської області майора М. у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від військовозобов’язаного в сумі 600 доларів США за непризов на строкову військову службу та видачу військового квитка.

Як повідомили Резонансу у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил, 7 грудня безпосередньо після одержання всієї суми неправомірної вигоди, яке здійснювалось під контролем правоохоронців, майора М. у порядку ст. 208 КПК України було затримано. А грошові кошти, які були предметом неправомірної вигоди, вилучено.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління ГУНП в Харківській області, за оперативного супроводження працівників Управління стратегічних розслідувань у Харківській області ДСР Національної поліції України.

ВІЙСЬКОВИЙ КАДРОВИК ОЦІНИВ ПОЗИТИВНУ ХАРАКТЕРИСТИКУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ У 15 ТИС ГРН

Як нагадує Резонанс, 22 вересня 2020 за процесуального керівництва прокурорів військової прокуратури Харківського гарнізону слідчими СУ ГУНП в задокументовано факт вимагання та одержання військовим комісаром Харківського ОРВК Харківської області підполковником З. неправомірної вигоди у розмірі 8 500 грн від військовозобов’язаного 
за вирішення питання про постановку на військовий облік та видачу квитка військовозобов’язаного.

Крім цього 25 березня цього року за процесуального керівництва прокурорів військової прокуратури Харківського гарнізону задокументовано факт вимагання та одержання начальником медичного пункту військової частини неправомірної вигоди у розмірі 1500 доларів США від військовослужбовця за сприяння у звільненні з військової служби за станом здоров’я.

НА ФРАНКІВЩИНІ ПОСАДОВЦІ ВІЙСЬККОМАТУ ТА СІЛЬРАДИ «ПІДЗАРОБИЛИ» НА ПРИЗОВІ ДО ЗСУ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram