28 лютий 2024, Середа, 17:25

У центрі Одеси продовжують осипатися фасади

14 Липня 2021г.

КИЇВ. 14 липня. Резонанс. Чергове обвалення карниза та інших елементів фасадної частини житлового будинку сталося 14 липня в центрі Одеси - на Соборній площі. Відео наслідків інциденту опублікували одесити в соцмережах, повідомляє Резонанс.

За даними очевидців, обвал стався близько 8-ої години ранку. Впали великі шматки цементу і дерев'яні балки над ганком і балконом. На щастя, ніхто не постраждав.

"Геннадій Труханов ваше щастя що ніхто з містян та гостей міста не постраждав. Поки в місті "Доверяй делам", то жити буде небезпечно!", - коментує інцидент в соцмережі очевидець Дем'ян Ганул.

Доповнення

Відзначимо, що 10 липня в будинку Лібмана, який є пам'яткою архітектури, обрушилися міжповерхові перекриття. 8 липня з будинку на вулиці Базарній карниз впав на тротуар з перехожими.

А 6-го липня на Молдаванці звалилися відразу два будинки, в результаті загинула 83-річна господиня квартири.

До речі

Тим часом мер Одеси Геннадій Труханов продовжує подорожувати в міста-побратими для "участі в урочистих заходах" і відкриття там символів Одеси у вигляді "серця-якоря", розробленого скандальним російським дизайнером Артемієм Лебедєвим.