» Групу військовослужбовців, підозрюваних у викраденні військового майна, затримано в залі суду

30 октябрь 2020, Пятница, 03:27

Групу військовослужбовців, підозрюваних у викраденні військового майна, затримано в залі суду

17 сентября 2020г.
8428fdeafe0488cdf6bf880a1a677

Деснянським районним судом м. Чернігова задоволено клопотання військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону про обрання запобіжного заходу щодо двох військовослужбовців військової частини, дислокованої на Чернігівщині.

Про це повідомляє Резонанс 17 серпня із посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Як повідомлялося раніше, двоє солдат ЗСУ, будучи днювальними парку військової частини, дислокованої у Чернігівській області, скористалися тим, що мали безперешкодний доступ до території та майна парку. Вони проникли до сховища, звідки викрали військове та інше майно на загальну суму понад 38 000 грн.

21 серпня 2020 року обом військовослужбовцям повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 410 та ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

16 вересня Деснянський районний суд м. Чернігова врахував беззаперечні аргументи сторони обвинувачення. Обох підозрюваних затримано в залі суду та поміщено до слідчого ізолятору з альтернативою застави в розмірі 170 тис. грн. щодо кожного.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.