14 червень 2024, П'ятниця, 12:10

У День юриста Віктора Трепака призначено заступником Генпрокурора

8 Жовтня 2019г.
Віктор Трепак

8 жовтня 2019 року Трепака Віктора Миколайовича призначено заступником Генерального прокурора. Відповідний наказ підписав Руслан Рябошапка. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт ГПУ.

Наразі лишається відкритим питання щодо напрямків діяльності Генпрокуратури, які куруватиме доцент юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка Віктор Трепак.

- Розглядаю нову посаду як унікальну можливість реалізувати свій потенціал з найбільшим ефектом для тієї справи, якою займався впродовж останніх майже двадцяти років, - написав у соцмережі Facebook новопризначений заступник очільника ГПУ, колишній перший заступник голови СБУ. - Наразі йде формування нової правоохоронної системи України, у якій прокуратура відіграватиме ключову роль. Безперечно, власне прокурорська діяльність для мене є новою. Але думаю освоїти її максимально швидко, з урахуванням того, що моя попередня діяльність у правоохоронній сфері була безпосередньо пов'язана у тому числі з діяльністю прокуратури.

МАТРИЦЯ ШОКІНА

Як повідомляється на сайті відомства, Віктор Трепак народився 25 серпня 1975 року у м. Сколе Сколівського району Львівської області. У 1997 році закінчив Львівський державний університет імені І. Франка, у 2002 році – Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України.

У червні 2000 року призваний на військову службу в органи Служби безпеки України, де проходив службу на оперативних і керівних посадах.

З липня 2015 року по квітень 2016 року – перший заступник Голови СБУ – начальник Головного Управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

У липні 2016 року за власним бажанням звільнений зі служби в органах державної безпеки у запас.

З липня 2016 року по серпень 2018 року – професор кафедри Національної академії Служби безпеки України.

З вересня 2018 року по серпень 2019 року – обіймав посаду доцента кафедри кримінального права і кримінології юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Наказом Генерального прокурора від 08 жовтня 2019 року № 1060ц призначений на посаду заступника Генерального прокурора.

Кандидат юридичних наук. Генерал-майор запасу.

Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

ГОЛОВНИЙ ВОРОГ УКРАЇНИ – ЇЇ КОРУМПОВАНА ВЛАДА