21 травень 2024, Вівторок, 18:49

У Дніпрі затримали учасника НЗФ РФ

2 Квітня 2021г.
изображение 2021 04 02 082925

За процесуального керівництва прокурорів Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора у м. Дніпро затримано та повідомлено про підозру учаснику незаконного збройного формування окупаційної адміністрації РФ у створенні терористичної групи (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 2 квітня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що підозрюваний з травня по червень 2014 року у складі незаконного збройного формування «Всевелике Військо Донське» окупаційної адміністрації РФ спільно з іншими особами зі зброєю в руках організовував та ніс службу на блокпостах, що були розташовані на автомобільній дорозі між населеними пунктами Словʼяносербськ і Трьохізбенка Луганської області по обидві сторони автомобільного мосту через річку Сіверський Донець.

До обов’язків учасника НЗФ РФ входив контроль за діяльністю чергових змін на блокпостах, організація та забезпечення перевірки документів осіб, їх затримання, огляд та обшук транспортних засобів. Окрім того, йому були надані повноваження з надання дозволу водіям щодо подальшого руху після проведення перевірки, а також розподілу функцій між учасниками, залученими до несення служби на блокпостах.

Після виїзду з тимчасово окупованої території Луганщини затриманий працевлаштувався керівником одного з вагоноремонтних підприємств на території України.

Досудове розслідування триває.

Затримання здійснювалося слідчими Головного слідчого управління за оперативного супроводження працівників Департаменту захисту національної державності СБУ.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram