14 квітень 2024, Неділя, 02:16

У Єгипті акула напала на українських туристів, дитина в реанімації

27 Жовтня 2020г.
загружено

У Єгипті на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина, - повідомило Державне агентство розвитку туризму України.

Про це інформує Резонанс 27 жовтня із посиланням на Укрінформ.

«У Єгипті під час снорклінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина. Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, завтра друга, поранену руку врятувати не вдалося», - йдеться в повідомленні.

За даними Держагентства, зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв'язку з рідними постраждалих.

Інших подробиць нещасного випадку у Держтуризму не надали, водночас зазначивши, що, на жаль, це не вперше, коли попри застереження туроператорів та заборони, туристи за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури.

Своєю чергою туроператор Join UP повідомив, що сім’я туристів постраждала від акули у неділю, 25 жовтня, під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху. «Це відбулося під час занурення на території заповіднику «Рас Мохаммед», де зупинка екскурсійних яхт заборонена. Матір та її 12-річного сина покусала акула. Травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за попередньою інформацією, «туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора чи його партнерів) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт». Водночас туроператор вказує, що, починаючи з 1 листопада 2019 року, такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми.

«Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали», - стверджують у Join UP.

Повідомляється, що матір отримала глибокі рани від укусів акули, а дитина втратила частину руки нижче ліктя.

Як відомо, снорклінг - вид плавання під водою з маскою і дихальною трубкою та. зазвичай, з ластами.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.