» У Харкові біля Палацу культури виявили підозрілу чорну сумку: підірвали на місці

29 березень 2023, Середа, 03:05

У Харкові біля Палацу культури виявили підозрілу чорну сумку: підірвали на місці

15 Листопада 2021г.


КИЇВ. 15 листопада. Резонанс. Поліція перевірила інформацію про невідомий предмет на вулиці Жон Мироносиць у Харкові. Було перекрито рух для транспорту та пішоходів, підозрілу чорну сумку підірвали на місці, вибухівки там не знайшли. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на дані поліції Харківської області.

Цитата:

“Повідомлення про те, що по вулиці Жон Мироносиць знаходиться підозріла чорна сумка, надійшло до поліції 15 листопада близько 11:30”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що на місце події оперативно прибули екіпажі патрульною поліції, слідчо-оперативна-група, фахівці вибухо-технічного управління. Місце події було огороджено сигнальною стрічкою, поліцейські забезпечували охорону периметру, був перекритий рух для транспорту і пішоходів. 

"Після огородження місця події спеціальною стрічкою та перекриття руху для транспорту і пішоходів поблизу нього, вибухотехніки підірвали виявлений предмет гідродинамічним руйнувачем. Всередині сумки вибухових пристроїв та речовин виявлено не було", - повідомили у поліції.

Інформація зареєстрована в Єдиному обліку заяв і повідомлень, триває перевірка.

Доповнення

У Львові п’яний чоловік “замінував” поліцейський відділок. Правоохоронці обстежили приміщення і вибухівку не знайшли.