17 червень 2024, Понеділок, 14:09

У Харкові суд повернув під варту обвинувачену в коригуванні вогню по інфраструктурі

6 Січня 2023г.


КИЇВ. 6 січня. Резонанс. Харківський апеляційний суд взяв під варту без визначення розміру застави обвинувачену у коригуванні вогню по критичній інфраструктурі та передачі спецслужбам росії координат дислокації ЗСУ. Про це повідомив журналісту Резонанс спікер Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

Цитата

«Суд задовольнив апеляційну скаргу прокурорів Харківської обласної прокуратури та взяв під варту без визначення розміру застави 29-річну жінку, яка обвинувачується у несанкціонованому поширенні інформації про рух, переміщення та розміщення ЗСУ, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України)», - повідомив Чубенко.

За його словами, прокурори у суді зазначили, що обвинувачена може залишити підконтрольну Україні територію, використовуючи сталі зв’язки з особами, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, з метою переховування від правосуддя та уникнення кримінальної відповідальності.

Чубенко нагадав, що ухвалою Дзержинського районного суду Харкова від 22 грудня 2022 року задоволено клопотання прокурора про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно обвинуваченої.

«Одночасно судом було визначено заставу в сумі 496 200 грн. Проте обласною прокуратурою було подано апеляційну скаргу на вказану ухвалу», - сказав Чубенко.

Чубенко також додав, що з зали суду обвинувачена буде доправлена в слідчий ізолятор.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що у Харкові обвинувачена у коригуванні вогню по критичній інфраструктурі та передачі спецслужбам росії координат дислокації ЗСУ, вийшла із СІЗО під заставу у понад 496 тис. грн.