» У Києві повідомили про замінування Центрального та Південного залізничних вокзалів: поліція перевіряє інформацію

08 серпень 2022, Понеділок, 00:44

У Києві повідомили про замінування Центрального та Південного залізничних вокзалів: поліція перевіряє інформацію

6 Липня 2021г.


КИЇВ. 5 липня. Резонанс. Національна поліція Києва перевіряє інформацію щодо замінування Центрального та Південного залізничних вокзалів. Про це журналісту Резонанс повідомили у відділі комунікацій Національної поліції Києва.

Цитата

“Надійшло повідомлення про замінування Центрального та Південного київських вокзалів. На місця виїхали всі відповідні служби, наразі поліція перевіряє інформацію”, - повідомили у поліції.

Деталі

Як зазначила прес-служба “Укрзалізниці”, у зв’язку з повідомленням про мінування, тимчасово обмежено роботу Центрального та Південного залізничних вокзалів у Києві.

“Всіх працівників та пасажирів вокзалу евакуйовано. Об’єкт перевіряють вибухотехніки, кінологи та правоохоронці.Поїзди курсують за графіком. Посадка пасажирів здійснюється через прилеглі до центральної будівлі переходи”, - додали в “Укрзалізниці”.

Нагадаємо

17 червня столичним регіоном прокотилася хвиля повідомлень про мінування. Так, повідомлялося про мінування станцій столичного метро "Хрещатик", "Золоті ворота", "Палац спорту", "Університет", Центрального залізничного вокзалу та одного з літаків в міжнародному аеропорту "Бориспіль".