22 лютий 2024, Четвер, 09:56

У Києві сьогодні без світла залишилось близько мільйона людей. В області ситуація не краща

30 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 27 жовтня. Резонанс. Сьогодні у Києві без світла залишилось близько мільйона людей. Як повідомив СЕО Yasno Сергій Коваленко, в Київській області статистика не краща, передає Резонанс.

Деталі

За словами Коваленка, сьогодні ще один важкий день для нашої енергетики і для всіх українців. Орки знову нанесли удари щоб дестабілізувати ситуацію та посіяти паніку серед населення.

Подекуди потрібно було знизити споживання електроенергії на 40%. Через атаку нові обмеження додались у Києві, Київській області, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях, зазначив СЕО Yasno.

Цитата

"У Києві на зараз відключені 159 тис. осель, а за день більше 320 тис. А це десь мільйон киян, які не можуть нормально планувати свій день, нормально працювати, це тисячі бізнесів, які втрачають можливість працювати на нашу економіку. При таких екстрених аварійних відключеннях ніяк (навіть досконалі) графіки не працюють", - написав Коваленко.

Він додав, що по київській області статистика ще гірша - 258 тис. споживачів відключені на зараз і більше 500 тис. за сьогодні.

"Звісно, багато роздратованих через це. Головне пам‘ятати через кого це відбувається - териростичної федерації, яка ледь не щодня обстрілює нашу енергетичну інфраструктуру", - резюмував СЕО Yasno.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відключення світла у Києві та області найближчими днями будуть довшими - енергетики