21 травень 2024, Вівторок, 19:15

У Києві викрито схему розкрадання коштів на утепленні будинків

2 Березня 2021г.
Bud 737x492 1

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру службовим особам комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та двом директорам підрядних товариств за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 2 березня із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури  

Згідно з матеріалами слідства, восени 2019 року директор комунального підприємства, головний інженер цього ж підприємства, двоє директорів підрядних товариства та інші службовці, особи яких наразі встановлюються, вступили у злочинну змову з метою заволодіння бюджетними коштами.

Йдеться про кошти, що виділені відповідно до розпорядження Київської міської ради «Про виконання робіт в рамках проектів, які перемогли у 2018−2019 роках у конкурсах проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках».

У ході реалізації злочинного задуму вказані особи шляхом умисного завищення в офіційних документах обсягів та вартості виконаних робіт з утеплення багатоквартирних будинків заволоділи коштами на загальну суму понад 700 тис. гривень.

Наразі вирішуються питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення їх від посад.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення інших учасників злочину.

Викриття злочину проводилося прокурорами спільно зі слідчими СУ ГУ НП у місті Києві та працівниками Управління стратегічних розслідувань в м. Києві ДСР НП України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram