29 травень 2024, Середа, 08:33

У Криму планують націоналізувати майно українських олігархів

6 Грудня 2022г.


КИЇВ. 6 грудня. Резонанс. У тимчасово окупованому Криму планують націоналізувати майно українських олігархів, заявив так званий голова підконтрольного росії "парламенту" півострова володимир константинов, пише Резонанс з посиланням на росЗМІ.

Деталі

За словами гауляйтера, окупаційна влада націоналізовує майно тих українських олігархів, хто підтримує українську армію у боротьбі проти російської агресії. Він також повідомив, що ті іноземні громадяни, які не виступили проти війни в Україні, можуть, як і раніше, мати власність у Криму та працювати там.

Раніше повідомлялося, що будинок президента України Володимира Зеленського в Ялті надійде у власність окупаійної влади півострова. Член радфеду рф від республіки сергій цеков повідомив, що відповідну правову базу вже підготовлено.

Цитата

"Звичайно, і віллу націоналізують. Все, що так чи інакше пов'язане з Києвом, буде передано у майно республіки Крим", - заявив російський сенатор, але не уточнив, коли розпочнуться приватизаційні заходи щодо цієї нерухомості Зеленського.

Нагадаємо

Російські ЗМІ повідомили про відкриття автомобільної частини кримського мосту після вибуху.