22 лютий 2024, Четвер, 08:31

У лікарні на Луганщині лікують понад 100 поранених “вагнерівців”, а з Донецька вивозять медобладнання – Генштаб

30 Грудня 2022г.


КИЇВ. 29 грудня. Резонанс. У той час, як у лікарнях на Луганщині лікують поранених окупантів із медзакладів Донецька вивозять обладнання та лікарів, передає Резонанс із посиланням на повідомлення Генштабу.

Деталі

За даними Генштабу, противник продовжує використовувати мережу цивільних закладів охорони здоров’я на тимчасово окупованій території для лікування поранених російських військовослужбовців та найманців приватних військових компаній.

Так, в Біловодську Старобільського району Луганської області продовжують лікування понад 100 поранених представників ПВК “вагнер”. Крім того, в місті Токмак на території так званого “військового шпиталю” лікують близько 120 поранених окупантів.

У той же час, за даними Генштабу, у місті Донецьк загарбники організували вивезення медичного обладнання та медичних працівників з Донецької обласної клінічної лікарні імені Калініна до Маріуполя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські військові ліквідували понад 50 окупантів на Запоріжжі

Нагадаємо

Втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сягнули вже близько 104 560 осіб, 3018 танків, 268 гелікоптерів та сотень одиниць військової техніки.