» У Львові викрито конвертаційний центр з обігом близько 1,7 млрд грн

19 серпень 2022, П'ятниця, 02:22

У Львові викрито конвертаційний центр з обігом близько 1,7 млрд грн

15 Березня 2021г.
изображение_2021-03-15_115215

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито діяльність центру мінімізації податкових платежів (ч. 3 ст. 212 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 15 лютого із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, ряд пов'язаних підприємств шляхом проведення імпортних операцій з придбання продовольчих товарів формували податковий кредит, при цьому реалізовуючи їх за готівку без фактичного відображення в податковому та бухгалтерському обліках. У подальшому через підробку фінансово-господарської документації відображалася «безтоварна» реалізація ввезеного товару та безпідставно формувався податковий кредит для «ризикових» суб’єктів господарської діяльності.

Загальний обіг коштів підприємств, залучених до протиправної діяльності, за період 2019-2020 років становив близько 1,7 млрд грн.

У ході проведення 5 обшуків у офісних приміщеннях конвертаційного центру вилучено 5 млн грн необлікованих готівкових коштів, 102 печатки юридичних осіб, комп’ютерну техніку та «чорнову бухгалтерію».

Заходи з викриття здійснювалися прокуратурою спільно з працівниками слідчого та оперативного управлінь Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram