28 травень 2024, Вівторок, 06:54

У міноборони білоруси заявили, що за потреби можуть виставити 500 тис. військовозобов’язаних

7 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 7 жовтня. Резонанс. Міністр оборони білорусі Віктор Хренін заявив, що військове відомство за необхідності може виставити ресурс у 500 тисяч військовозобов'язаних. Про це повідомляє міністерство оборони рб, передає Резонанс.

Цитата

«Військове відомство за необхідності може виставити ресурс у 500 тисяч військовозобов'язаних, і йдеться про підготовлений резерв», - сказав Хренін.

Деталі

Він також повідомив, що 60% білоруської армії – контрактники.

«У білорусі немає необхідності створювати контрактну армію», - додав він.

Також міністр оборони анонсував надходження у війська низки новинок – це ракетні комплекси «Іскандер», системи ППО «С-400», а в жовтні відбудеться презентація бойових безпілотних комплексів.

Доповнення

Міністр оборони білорусі Віктор Хренін заявляв, що війська білорусі та росії готові до розгортання і виконання завдань зі збройного захисту союзної держави.

Наприкінці вересня повідомлялося, що в білорусі почалася раптова перевірка бойової та мобілізаційної готовності однієї з військових частин під Мінськом.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що Україна відповість білорусі в разі нових атак з її території.

6 жовтня, вранці чотири літаки Ту-22МЗ стратегічної авіації росії з повітряного простору білорусі завдали авіаційного удару по Україні.