28 лютий 2024, Середа, 18:18

У Мін’юсті розповіли, які активи Тарпана в Одесі мають зв’язок з країною-агресором

4 Жовтня 2022г.

КИЇВ. 4 жовтня. Резонанс. У Мін’юсті розповіли про кінцевих бенефіціарів трьох одеських компаній, що пов’язані із колишнім одеським депутатом Русланою Тарпаном. Відповідаючи на запит Резонанс, міністерство підтвердило зв’язок фірм із країною-агресором.

Цитата

"Відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР):

Учасниками ТОВ "ГРАНД ОТЕЛЬ" є громадянка України Тарпан Любов Віталіївна та громадянин РФ Шайдуллін Раміль Радисович, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) з прямим вирішальним впливом є Тарпан Любов Віталіївна

Учасником та кінцевим бенефіціарним власником (контролером) з прямим вирішальним впливом товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАС ПРОЕКТ" та товариства з обмеженою відповідальністю "КВАРТАЛ РУССОВА" є громадянин російської федерації Шайдуллін Раміль Радисович", - наголосили в Мін’юсті.

                                       

До теми

Бізнес-партнер Руслана Тарпана Раміль Шайдуллін нещодавно з’явився у базі "Миротворець". 

Центр "Миротворець" назвав його "російським диверсантом у сфері економіки", а також
попросив правоохоронні органи розглядати публікацію (про Шайдулліна) "як заяву про скоєння цим громадянином росіі усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень”.

Нагадаємо

Окрім спільних бізнес-проектів в Україні, Тарпан і громадянин рф Шайдуллін (вже після початку війни) продовжують стосунки та разом здійснюють туристичні поїздки. 

Сам Руслан Тарпан ще з 2017 року переховується від українського правосуддя за кордоном. Наразі прокуратура займається підготовкою до його екстрадиції з метою притягнення до відповідальності за підозрою у розкраданні держкоштів в особливо великих розмірах.