» У посадовця Держпраці знайшли при обшуку 120 тис дол

01 липень 2022, П'ятниця, 07:10

У посадовця Держпраці знайшли при обшуку 120 тис дол

18 Січня 2019г.
СБУ_взятка1

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою Києва викрили на систематичному отриманні хабарів заступника начальника одного з відділів головного управління Держпраці у Київській обл. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Правоохоронці затримали зловмисника на робочому місці під час отримання другої частини хабара у розмірі 8 тис. грн за видачу відповідного посвідчення та неперешкоджання роботі приватного підприємства.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців та працівників держпідприємств, установ та організацій за сприяння у наданні дозвільних документів для допуску до роботи з електричним обладнанням.

Раніше правоохоронці задокументували факт отримання зловмисником 20 тис. грн – першої частини неправомірної вигоди. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили 70 тис. грн у службовому кабінеті чиновника та понад 120 тис. дол. США за місцем проживання зловмисника.

У межах провадження, відкритого за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні злочину. Тривають слідчі дії.