» У САП запевнили, що справа “Глибоководного випуску” залишається під їх процесуальним керівництвом

20 березень 2023, Понеділок, 23:38

У САП запевнили, що справа “Глибоководного випуску” залишається під їх процесуальним керівництвом

23 Жовтня 2021г.


КИЇВ. 21 жовтня. Резонанс. Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила, що відомство здійснює процесуальне керівництво та тримає під контролем досудове розслідування НАБУ у справі “Глибоководного випуску”. Про це Резонанс повідомили в САП.

Цитата

“Повідомляємо, що прокурорами САП здійснюється процесуальне керівництво, а детективами Національного антикорупційного бюро України досудове розслідування у такому кримінальному провадженні (Глибоководний випуск - ред.)”, - заявили в пресслужбі САП.

Деталі

Водночас прокурори відмовились надати відповіді на запитання щодо підозрюваного у справі “Глибоководного випуску” Руслана Тарпана. А саме - чому він з плином років й досі не оголошений у міжнародний розшук. (Тарпан розшукується українськими правоохоронцями з 2017 р. - ред.). Не відповіли прокурори і на питання щодо того, чи надавалися відповідні вказівки САП детективам НАБУ.

У пресслужбі заявили - інформація досудового розслідування є таємною, тому надати відповіді на ці питання вони не в змозі.
Також, через таємницю слідства досі невідомо, чому бізнес-активи Тарпана, зокрема група компаній “Incor Group”, які були залучені у схемах розкрадання коштів на "Глибоководному випуску", й досі не арештовані.

Нагадаємо

Одеський “реставратор” Руслан Тарпан підозрюється детективами Національного антикорупційного бюро України у вчиненні низки кримінальних правопорушень, зокрема, й проекті “Глибоководний випуск”, що реалізувався в Одесі, проте так і не був завершений. Загалом держава витратила на проект близько 600 млн грн, а збитків зазнала на понад 300 млн.

І хоча Тарпан вже четвертий рік розшукується МВС, його досі не оголосили у міжнародний розшук. За даними ЗМІ від українських прокурорів та НАБУ він може переховуватися в ОАЕ та РФ.