» У Східниці згоріло майно, записане на дружину радника Авакова (фото)

04 липень 2022, Понеділок, 00:21

У Східниці згоріло майно, записане на дружину радника Авакова (фото)

19 Листопада 2018г.
46470465_328111547987036_1360536650282696704_n

У курортному селищі Східниця Львівської області "спалено бювет біля амфітеатру",  де відпочиваючі, а також місцеві мешканці безкоштовно пили слабомінералізовану лікувальну вода типу "Нафтуся" (джерела №8, 9, 10).

Про це повідомив  у соцмережі Facebook депутат Східницької сільради Роман Бобешко, - передає Резонанс. Він переконаний, що "був підпал, про який чомусь мовчить і Східницька селищна рада в особі "дбайливого" війта, і директора "Східницьких джерел", де також цю інформацію замовчують".

Депутат Бобешко вважає, що спаленням безкоштовного бювету готується грунт до введення плати за вживання лікувальних вод у Східниці.

За інформацією порталу Youcontrol, власником ТзОВ "Владо" є дружина народного депутата України Валентина Ничипоренка - Олена Ничипоренко.

За даними ЗМІ, 2013 року ТзОВ "Владо" за 245 тис грн стала власником 2 свердловин та 4 джерел унікальної лікувальної води у Східниці. Чинний сільський голова Східниці Іван Піляк також пов’язаний із ТзОВ «Владо».

Як писав Резонанс, "до обрання сільським головою Східниці у 2010 році І. Піляк керував садибою "Три сини та донька". Знаною, насамперед, через прізвища господарів готельного комплексу. Їх же вважають і "тіньовими" власниками західноукраїнського курортного містечка. Йдеться про родину Ничипоренків. Ничипоренко-старший - скандально відомий нардеп, який серед іншого голосував за диктаторські закони. У ЗМІ його називають улюбленим “конярем” Віктора Януковича. Йому належить Жашківський кінноспортивний завод. Як і президент-втікач, мав дві судимості. Правда, за іншими статтями ККУ - квартирна крадіжка та крадіжка двигуна для човна".

Наприкінці 2017 року колишній регіонал Валентин Ничипоренко залишив лави партії "Відродження". На сайті парламенту наразі вказано, що він не входить до складу будь-якої фракції.

Нардеп є радником міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та членом колегії МВС України.

КРАЙ НЕЗАЙМАНОЇ… КОРУПЦІЇ