12 квітень 2024, П'ятниця, 20:35

У справі стосовно ексначальниці прокуратури Кіровоградщини триває дослідження НСРД

15 Грудня 2020г.
Vaks Vyschyj Antykorsud

14 грудня 2020 року за участі прокурора САП у Вищому антикорупційному суді відбулось чергове судове засідання у справі про обвинувачення колишньої начальниці відділу прокуратури Кіровоградської області та керівника підприємства в отриманні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Резонанс 15 грудня із посиланням на САП.

На засіданні суддівська колегія продовжила дослідження НСРД, зокрема відеоматеріали отримання посередником частини неправомірної вигоди, а також письмові документи, пов’язані з проведенням слідчих дій.

Продовження розгляду справи – о 14:00 год. 28.12.2020.

Як вже повідомлялось, начальниця відділу прокуратури за пособництва підприємця отримала 6500 доларів США від громадянина за сприяння у зміні обвинувального вироку у кримінальному провадженні, а також зняття арешту з автомобіля PORSHE CAYENNE.

Дії експрокурорки кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 366 КК України. ЇЇ пособника обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України.

Зауважимо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram