12 квітень 2024, П'ятниця, 15:13

У столиці викрито потужне наркоугрупування – вартість вилученого сягає 1,5 млн дол

11 Березня 2021г.
1(4074)

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру учасникам організованої групи, які в лабораторних умовах займались виготовленням небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах та їх незаконним збутом (ч. 3 ст. 307 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 11 березня із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

За даними слідства, учасники групи виготовляли наркотики та психотропні речовини у 3 лабораторіях, розташованих на території Київської області.

Збут готового «товару» учасники організованої групи здійснювали через три інтернет-магазини.

У межах контролю за вчиненням злочину задокументовано 7 фактів незаконного збуту великих партій амфетаміну, МDMA, PVP, наркотичного засобу метадон та прекурсору фенілнітропропен.

Усього проведено 46 санкціонованих обшуків за місцями проживання та реєстрації фігурантів, у приміщеннях 3 нарколабораторій, а також у транспортних засобах фігурантів.

Вилучено понад 100 кг готових до збуту психотропних речовин амфетамін, МDMA, PVP, наркотичний засіб метадон, близько 5 тонн прекурсорів та обладнання для виготовлення наркотичних засобів. Крім того, вилучено грошові кошти, ймовірно здобуті злочинним шляхом, а саме 300 тис. доларів США, 30 тис. євро та 20 тис. гривень. За попередніми оцінками вартість вилученого становить понад 1,5 млн доларів США. Для вивезення вилучених речовин та обладнання знадобилося три 5-тонних вантажівки.

За результатами проведення слідчих дій 12 особам повідомлено про підозру, 9 з них затримано в порядку ст. 208 КПК України, 2 оголошено у розшук.

Викриття злочинної діяльності здійснювалося прокурорами спільно з Слідчим управлінням ГУ НП у м. Києві та працівниками Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України в м. Києві та Київській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, встановлюються інші особи, які могли бути причетними до незаконної діяльності.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram