29 травень 2024, Середа, 02:49

У Запоріжрибохороні знайшли хабарників

11 Травня 2017г.
3

Посадовців Запоріжрибохорони, які за хабарі дозволяли виловлювати рибу під час нересту, викрили "на гарячому". Під час одержання 6,5 тисяч гривень неправомірної вигоди підозрюваних у корупції затримали оперативники Управління захисту економіки в Запорізькій області НПУ МВС  України та слідчі прокуратури Запорізької області. Про це Резонансу повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Правоохоронці акцентували, що нині в України заборонено вилов риби у зв'язку з її міграцією та нерестом, крім випадків, визначених нормативними актами. Не зважаючи на це,  працівники одного з відділів Державного агентства рибного господарства Запоріжрибохорони за певну "винагороду" дозволяли громадянам здійснювати вилов риби у водоймах.

Оперативники УЗЕ Нацполіції встановили, що до протиправної діяльності безпосередньо причетні в.о. начальника,  головний державний інспектор одного з міжрайонних територіальних відділів Державного агентства рибного господарства Запоріжрибохорони та позаштатний працівник цієї ж установи.

У межах кримінального провадження, відкритого прокуратурою Запорізької області за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, правоохоронці задокументували факт вимагання посадовцями міжрайонного територіального відділу  Запоріжрибохорони неправомірної вигоди.  За не притягнення громадянина до адміністративної відповідальності за незаконний вилов риби вони вимагали 6,5 тисяч гривень.

В.о. керівника, головного державного інспектора та позаштатного працівника міжрайонного територіального відділу правоохоронці затримали під час одержання хабара.

На даний час у робочих кабінетах посадовців-корупціонерів проводяться обшуки.