» У Запоріжжі в реанімації померла дитина, її родичі прийшли мститися. Відкрито чотири провадження

05 лютий 2023, Неділя, 12:40

У Запоріжжі в реанімації померла дитина, її родичі прийшли мститися. Відкрито чотири провадження

6 Січня 2022г.


КИЇВ. 4 січня. Резонанс. Правоохоронці відкрили чотири провадження за фактом подій, що відбулись у Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні. Про це Резонанс повідомили у пресслужбі ГУНП в Запорізькій області.

Так, у поліції підтвердили факт побиття п’яти співробітників лікарні, четверо з яких були медиками.

Цитата

"Провадження відкрито 31 числа, це сталося напередодні Нового року, за ч. 2 ст. 296. Тобто не тільки хуліганство – вони не тільки побили, але і трощили двері, вікна, бешкетували в приміщенні, а також погрожували лікарям. Тому відкрито ще провадження за ст. 129 (погроза вбивством)", - сказала співрозмовниця Резонанс.

Деталі

За інформацією пресслужби, експертизи в межах цих проваджень ще тривають.

"За фактом смерті дитини також відкрито провадження, і відкрито провадження за ст. 140, тобто невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків. Тобто, у нас є чотири провадження", - додали в поліції.

Пояснюють: до правоохоронців звернулись обидві сторони — як родичі загиблої дитини, так і медики. Наразі триває перевірка всіх обставин цієї справи.

Контекст

Як інформує Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня, там 30 грудня 2021 року померла дворічна дитина, яка перебувала на лікуванні з 24 грудня 2021. У лікарні стверджують, що у дитини було серцево-судинне захворювання.

Крім того, повідомляється, що представники лікарні звернулись до поліції, адже "батьки та родичі померлої дитини загрожували лікарям фізичним насильством і вбивством, чинили хуліганські дії у приміщенні медичного закладу 30 грудня 2021 та 31 грудня 2021 року".

В Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні заявили, що наразі ведеться внутрішнє службове розслідування щодо травмування медичних працівників, пов'язаного з виробництвом.

За повідомленнями ЗМІ, у зазначені дати родичі дитини увірвалися до реанімації, побили медбратів, чергову лікарку, лікаря-кардіолога та ліфтерку.