13 квітень 2024, Субота, 14:43

У Запорізьку область приїжджають гастарбайтери, які влаштовують п’яні бійки та крадуть – Федоров

5 Лютого 2023г.


КИЇВ. 5 січня. Резонанс. На тимчасово окуповані території Запорізької області прибувають російські гастарбайтери, оскільки загарбники не змогли знайти серед місцевих жителів охочих рити окопи. Ті, хто приїжджають, влаштовують п'яні бійки та грабують, розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону, повідомляє Резонанс.

Цитата

"Наразі ми спостерігаємо чергову хвилю приїзду військових на тимчасово окуповану територію Запорізької області. Почали приїжджати не лише військові, а і гастарбайтери. Серед місцевих мешканців рашисти не змогли знайти достатню кількість людей, які б рили окопи. Тому, вони привозять гастарбайтерів і розселяють їх в дитячих садках, школах, будинках культури", - розповів Федоров.

Деталі

За його словами, гастарбайтери поводять себе "гірше, ніж мобілізовані", тому їх приїжджають "заспокоювати" колаборанти або "гастролери-поліцейські".

"Гастарбайтери - це ті, хто погоджуються приїжджати на тимчасово окуповані території рити окопи. Ми чітко можемо собі уявити хто ця категорія людей - це пияки, бомжі та ті, кого виловили в якихось районах, регіонах рф і притягнули до тимчасово окупованих територій. Це точно люди які безглузді і нічого не вміють робити, окрім як копати", - повідомив міський голова.

Він додав, що приїжджі чинять "безчинства" - починаючи від крадіжок, і закінчуючи п'яними бійками. Водночас він зауважив, що це "не найгірша історія".

"Декілька днів тому повідомляли про те, що на територію Михайлівського району заїхало "чвк вагнер" у кількості 1500 осіб і з них хтось втік. Тому сьогодні по всьому регіону висять оголошення про розшук вагнерівців як особливо небезпечних злочинців", - сказав Федоров.

Нагадаємо

Російські загарбники почали проводити легалізацію в'язниць та катівень на тимчасово окупованих територіях, зокрема у Запорізькій області.