29 травень 2024, Середа, 21:30

У Зеленського допустили обмін президента “Мотор Січі” на українських полонених

25 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 25 жовтня. Резонанс. Президента промислового гіганта "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва, який має російське громадянство, можуть обміняти на українських полонених. Про це повідомив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі "Настоящего времени", передає Резонанс.

Цитата

На запитання журналіста, чи розглядає Офіс президента внесенння Богуслаєва у список на обмін полоненими з росією, Подоляк поставив у приклад обмін на Віктора Медведчука.

"По Медведчуку, ви бачите, використали суб'єкт: віддали, отримали всі дані, всі свідчення, віддали – займайтеся там своїм Медведчуком. Забрали своїх класних хлопців. Я сподіваюся, що ми будемо використовувати будь-яку можливість, будь-яких людей, особливо громадян росії, для того, щоб забрати своїх пацанів", – сказав він.

За словами радника, Україна зробить усе, щоб звільнити з російського полону українців.

На уточнювальне запитання, чи допускається обмін Богуслаєва, Подоляк відповів:

"Ми, якщо потрібно, все зробимо для того, щоб забрати реальних громадян України, не ось цих фіктивних ряджених, скажімо так, червоних директорів, а реальних громадян. Робитимемо все, що завгодно. І ці суб'єкти можуть потрапити теж в обмінний список".

Нагадаємо

22 жовтня Служба безпеки України затримала президента "Мотор Січі" В'ячеслава Богуслаєва.  Шевченківський районний суд Києва відправив його під варту.

СБУ опублікувала аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, які, як повідомили у спецслужбі, підтверджують його співпрацю з ворогом.