» У Зеленського хочуть призначити скандального екс-мера Ірпеня губернатором Київської області?

30 червень 2022, Четвер, 22:07

У Зеленського хочуть призначити скандального екс-мера Ірпеня губернатором Київської області?

13 Червня 2019г.
119634218

Політика, колишнього міського голову Ірпеня, Володимира Карплюка можуть призначити головою Київської ОДА. Як повідомили джерела в АП журналістам Lenta.UA, кандидатура Карплюка зараз проходить спецперевірку в Кабінеті Міністрів. При цьому варто відзначити, що Карплюк зареєструвався кандидатом в народні депутати по 95 округу з центром в Ірпені.

Ще одним кандидатом на пост глави київської ОДА розглядалася Мирослава Смирнова, нинішній глава Києво-Святошинської РДА, кандидат в народні депутати по 95 округу від партії «Удар». Однак, за інформацією нашого видання, її «зрізали».

Нагадаємо, що Карплюк є одним з найбільш одіозних персонажів в політикумі Київської області. Зокрема проти нього було порушено десятки кримінальних справ НАБУ, Генпрокуратурою та іншими правоохоронними органами.

Восени 2017 року Ірпінський міський голова підозрювався в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримуватися, якщо це порушення спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки). Тоді, на незаконному будівництво одна людина загинула, а інша отримала важкі тілесні ушкодження.

ПРО ШОУ ОДНОГО МЕРА

Проти колишнього лідера партії «Нові обличчя» (а також, за сумісництвом мера Ірпеня) Володимира Карплюка було відкрито Кримінальне провадження за незаконне захоплення землі.

А ще в 2017 році у одіозного мера Ірпеня Володимира Карплюка виявили будинок в 10 км від Варшави в Польщі, вартістю 3,3 млн.гривень.

В результаті, влітку 2018 року Карплюк подав у відставку з поста мера Ірпеня, заявивши про свої парламентські амбіції, - передає Резонанс.

НЕ «НОВЫЕ» ЛИЦА ИРПЕНЯ