13 квітень 2024, Субота, 23:14

Україна 11 березня презентує Центр протидії дезінформації – Єрмак

10 Березня 2021г.
630 360 1601309088 104

Україна оголосить про започаткування Центру протидії дезінформації 11 березня.

Про це повідомив голова Офісу Президенту України Андрій Єрмак під час онлайн дискусії на тему «Конфлікт на Сході України: перспективи на 2021 рік», організованій 9 березня Німецьким товариством зовнішньої політики (DGAP), передає Резонанс із посиланням на Укрінформ.

«У четвер під час форуму «Україна 30» буде презентований Міжнародний центр протидії дезінформації», - сказав Єрмак.

Він запросив до співпраці всіх міжнародних партнерів, з якими можна скоординувати зусилля, і висловив сподівання, що Німеччина стане одними з перших партнерів цього Центру.

Наша держава, нагадав голова ОПУ, є плацдармом, на якому, в першу чергу, Росія постійно використовує свою дезінформацію. Україна, підкреслив він, має уже великий досвід протидії такій дезінформації.

Єрмак наголосив на важливості боротьби з дезінформацією та гібридною війною, яка стає навіть «більш загрозливою ніж війна з танками і зброєю».

Він також нагадав про «безпрецедентний крок РНБО» ввести спочатку санкції, а згодом закрити 3 проросійські канали, які протягом останніх років 24 години на добу розповсюджували проросійську антиукраїнську дезінформацію, «яка дуже сильно впливала на все, що відбувалося в Україні». Саме політична воля Президента і членів його команди, підкреслив один з її членів, дали можливість зробити цей крок, який підтримує більшість українців. «Ми пройдемо цей шлях до кінця», - запевнив Єрмак і додав, що команда Президента показала всьому світові, що Зеленський є тою людиною, яка націлена на те, що принести мир, зупинити війну на Донбасі і при цьому «немає жодних контактів з представниками 5 колони».

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram