27 вересень 2023, Середа, 14:12

Українські захисники знищили 80 окупантів, 17 одиниць авто-бронетехніки та 8 танків

11 Вересня 2022г.


КИЇВ. 11 вересня. Резонанс. Українські військові знищили 80 окупантів, 17 одиниць авто-бронетехніки, 8 танків, а також 1 безпілотний розвідник типу “Орлан-10”. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Оперативне командування "Південь".

Цитата

"Атакуючи райони зосередження ворожого озброєння та техніки в районі Нової Каховки і Придніпровського, склади боєприпасів навколо і в самому Херсоні, а також за результатами вогневих уражень по позиціях ворога, забезпечено його втрати у кількості 80 рашистів, 8 танків, 17 одиниць авто-бронетехніки, 1 гаубиці "Мста-Б", 1 безпілотного розвідника типу “Орлан-10”, - йдеться в повідомленні.

Деталі

Також знищено 3 склади боєприпасів в Миколаївському, Херсонському і Бериславському районах. Чергову поромну переправу в районі Нової Каховки критично уражено без можливості подальшого використання.

Нагадаємо 

Оперативне командування "Південь" інформує, що окупанти здійснили 20 авіаційних ударів вздовж лінії зіткнення по наших позиціях і прилеглих територіях. У відповідь нашою авіацією відпрацьовано 10 ударів, а ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 350 вогневих завдань.