» Українську лижницю усунули від змагань через позитивний допінг-тест на Олімпіаді

07 лютий 2023, Вівторок, 19:04

Українську лижницю усунули від змагань через позитивний допінг-тест на Олімпіаді

17 Лютого 2022г.
ValentynaKaminska2

В аналізах Валентини Камінської виявили три заборонені речовини.

Валентина Камінська представляла Україну у лижних перегонах на Олімпіаді в Пекіні. 10 лютого, вже після старту Олімпіади, лижниця разом з іншими спортсменами здали допінг-тест. У аналізах Валентини виявили сліди заборонених речовин, а саме такі елементи, як местеролон, метилгексанамін та гептамінол. Про це повідомила прес-служба Міжнародного агентства допінг-тестування.  

На Олімпіаді у жінок залишилася лише одна гонка. Це мас-старт на 50 км. БК  Olimpbet вже визначила фаворитів змагань та встановила котирування. Ознайомитися із оглядом букмекера вболівальники можуть тут

Наразі спортсменку повідомили про те, що її вважають підозрюваною у порушенні антидопінгових правил. На час розбирань українську лижницю усунули від участі у змаганнях. Камінська може вимагати відкриття допінг-проби «Б», а також оскаржити рішення про тимчасове усунення в CAS.

Валентина у своєму Instagram-акаунті прокоментувала новину про свою позитивну допінг-пробу. Вона запевнила, що навмисно не приймала речовини, не тільки тому, що це заборонено, але й тому, що це безглуздо. Однак зібрати доказу базу, щоб поборотися за правду, лижниця не може. Камінська повідомила про завершення професійної кар’єри та подякувала всім, хто її наразі підтримує.

Камінська входила до складу збірної Білорусі та приймала участь в Олімпіадах у 2014 та 2018 роках, найкращий особистий результат – 45-е місце у гонці на 30 км у Пхенчхані.