21 травень 2024, Вівторок, 20:49

Військового контррозвідника у Харкові затримано за незаконний збут психотропів

22 Березня 2021г.
изображение 2021 03 22 170426

Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил спільно з другим слідчим відділом (з дислокацією у місті Харкові) теруправління ДБР, розташованого у місті Полтаві, під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні викрито співробітника військової контррозвідки СБ України, який систематично здійснював незаконний збут цивільним особам психотропів.

Про це повідомляє Резонанс 22 березня із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил 

Слідством з’ясовано, що в лютому-березні 2021 року у місті Харкові зазначений правоохоронець, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, діючи умисно, повторно незаконно збував цивільній особі особливо небезпечну психотропну речовину – PVP.

21 березня безпосередньо після вчинення злочину правоохоронець затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Тривають невідкладні першочергові слідчі та розшукові дії.

Досудове розслідування здійснюється слідчими другого слідчого відділу (з дислокацією у місті Харкові) теруправління ДБР, розташованого у місті Полтаві, за оперативного супроводження Головного оперативного управління ДБР України та Головного управління внутрішньої безпеки СБ України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram