13 квітень 2024, Субота, 10:53

В ОАСК оскаржують призначення Тафтая головою ДКА України

3 Березня 2021г.
6036434e6734b

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов щодо призначення на посаду голови Державного космічного агентства України (ДКА). Відповідачами вказаної заяви зазначені Національне агентство з питань державної служби України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський та Кабінет Міністрів України.

Про це повідомляє Резонанс 3 березня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Позивач вважає, що Національне агентство з питань державної служби України та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України порушили окремі положення затвердженого Урядом Порядку призначення на посади державної служби на період карантину щодо термінів і порядку розміщення оголошення про добір на вакантну посаду голови ДКА та просить суд визнати такі дії протиправними.

Серед інших вимог позову - визнати протиправним внесення Олегом Уруським подання КМУ про призначення Володимира Тафтая на посаду голови ДКА шляхом укладення з ним контракту. Окрім іншого, позивач також просить суд визнати протиправним протокольне рішення КМУ від 17 лютого 2021 року про згоду з пропозицією Олега Уруського, розпорядження КМУ від 24 лютого 2021 року про призначення Володимира Тафтая головою ДКА та просить суд зобов’язати КМУ провести повторний конкурс на вказану посаду.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, Володимир Усов в ОАСК оскаржує своє звільнення з посади голови ДКА, провадження у справі відкрито у грудні 2020 року.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram