13 квітень 2024, Субота, 20:18

В ОАСК пройшли спільні тактико-спеціальні навчання ССО

22 Січня 2021г.
Sso2

22 січня в Окружному адміністративному суді міста Києва співробітники Територіального управління Служби судової охорони міста Києва та Київської області провели спільні тактико-спеціальні навчання.

Про це повідомляє Резонанс 22 січня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Головна мета такого навчання – удосконалити алгоритм спільних дій підрозділів Служби судової охорони у разі виникнення різних форс-мажорних ситуацій, зокрема, масових безладів під час розгляду резонансних справ, провокацій, виявлення в залах судових засідань, інших приміщеннях суду та на його території небезпечних предметів та речовин. Під час навчань співробітники Служби судової охорони відпрацювали тактичні дії для підтримання громадського порядку, припинення проявів неповаги до суду та забезпечення безпеки всіх учасників судового процесу.

Крім того, по завершенню тренувальних заходів судові охоронці евакуювали суддів і працівників апарату суду, відпрацювали навички гасіння та локалізації вогню первинними засобами пожежогасіння.

Зазначимо, що за інформацією Служби судової охорони, минулого року її співробітники попередили пронесення до органів та установ судової охорони майже 63 тис. заборонених предметів. При цьому найбільше їх намагались пронести в суди Харківської, Дніпропетровської, Київської області та міста Києва.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram