18 червень 2024, Вівторок, 19:17

В Одесі без світла залишається 40% споживачів – прем’єр

5 Лютого 2023г.


КИЇВ. 5 лютого. Резонанс. До 40% споживачів електроенергії в Одесі досі залишаються без електропостачання. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Резонанс.

Цитата

«В місті все ще до 40% споживачів (280 тис.) залишаються без електропостачання, діють екстрені відключення. Але за вечір та ніч вдалося відновити постачання світла понад 200 тисячам абонентів та критичній інфраструктурі. Фактично 90% котелень централізованого постачання вже запущені, ведеться робота з підключення до генераторів локальних котелень. Цілодобово тривають ремонти на підстанції, де напередодні сталася технологічна аварія», - написав Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

Керівник уряду повідомив, що провів нараду з Одеською ОВА, де зараз працюють Міністр енергетики та керівник «Укренерго», щодо ситуації з електропостачанням в місті Одеса та Одеському районі.

«Паралельно до Одеси зараз прямують потужні генератори, які допоможуть у живленні критичної інфраструктури та дадуть змогу під’єднати до електрики більше споживачів. Більше 25 вже надійшло, ще близько 50 в дорозі. Дав завдання вивчити можливості зі встановлення додаткових джерел генерації безпосередньо в місті Одеса», - повідомив Шмигаль.

Також, місцева влада заявляє, що в Одеському районі розгорнуто 337 Пунктів незламності, 295 з них — у місті Одеса.

Роботи з відновлення енергопостачання тривають.

Нагадаємо

Резонанс повідомляв, що після технологічну аварію на одній із високовольтних підстанцій на Одещині, область зазнала масштабних відключень електроенергії.

У ДСНС повідомили, що в регіон вже прямують 39 силових електрогенераторів. Ще 15 генераторв пообіцяв ДТЕК. У компанії повідомили, що вже сьогодні, 5 лютого, світло в оселі одеситів зможуть подавати за графіком два через 8 годин без світла.