12 квітень 2024, П'ятниця, 16:09

В Офісі генпрокурора розповіли про причини відкликання з ВАКС клопотання про обрання запобіжного заходу Татарову

30 Грудня 2020г.
Fckwruwcjhgh

Прокурор Офісу генерального прокурора відкликав із Вищого антикорупційного суду клопотання про застосування запобіжного заходу стосовно заступника глави Офісу президента України Олега Татарова на підставі вимог ст. 185 КПК України та виявленого порушення вимог кодексу, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Офісі генпрокурора, передає Резонанс 30 грудня.

"Так, вивченням матеріалів, доданих до клопотання, встановлено, що в діях підозрюваних можливий склад іншого кримінального корупційного правопорушення, що не надає права звернення до суду з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - розповіли агентству в Офісі генпрокурора в середу.

Крім того, додали в офісі, повідомлення про підозру заступнику глави ОПУ було здійснено з порушенням вимог ст. 481 КПК України неуповноваженою особою, що підтверджується судовою практикою, у тому числі ВАКС. Попри зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, він не втратив статусу адвоката.

"Зазначені порушення вимог КПК України у подальшому можуть спричинити визнання судом зібраних доказів недопустимими", - пояснили в Офісі генпрокурора.

Водночас у відомстві наголосили, що після надходження матеріалів досудового розслідування в кримінальному провадженні з Національного антикорупційного бюро України слідчі Головного слідчого управління Служби безпеки України та прокурори Офісу генпрокурора дадуть оцінку зібраним доказам та ухвалять відповідні процесуальні рішення.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram