29 травень 2024, Середа, 09:29

В Офісі генпрокурора спростували інформацію про використання в російській порноіндустрії викраденого в Україні хлопчика

3 Лютого 2023г.


КИЇВ. 3 лютого. Резонанс. Інформація про сексуальну експлуатацію викраденого в Україні хлопчика не відповідає дійсності. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора і додали, що перше повідомлення про продаж викрадених в Україні дітей для «інтимних зустрічей» у рф з’явилося саме на одному із закритих російських телеграм-каналів, передає Резонанс.

Деталі

Як повідомили в Офісі, після появи у засобах масової інформації публікації щодо передачі з метою сексуальної експлуатації малолітнього хлопчика, привезеного з України, Офіс Генерального прокурора доручив оперативним підрозділам Національної поліції України перевірити цей факт.

Співробітники Кіберполіції та оперативних служб проаналізували опублікований у мережі Інтернет контент і з’ясували, що дитина, яку нібито продавали для інтимних зустрічей, насправді народилася і живе в росії, працює моделлю і рекламує одяг.

Фото дитини розміщені у вільному доступі, тож будь-хто міг використати його для створення бажаного контенту.

Поліцейські встановили, що перше повідомлення про продаж викрадених в Україні дітей для “інтимних зустрічей” у рф з’явилося саме на одному із закритих російських телеграм-каналів. Після цього його поширили низка українських ресурсів, а з першоджерела ця інформація була видалена.

Нагадаємо

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що із соціальних мереж стало відомо, що росіяни викрадають українських дітей і знімають з ними відео сексуального характеру. Він закликав правоохоронців вжити належних заходів реагування.