13 квітень 2024, Субота, 11:44

В окупованому Криму прийшли з обшуками до очільника регіонального меджлісу в Судаку

6 Лютого 2023г.


КИЇВ. 6 лютого. Резонанс. У будинку голови Судакського регіонального меджлісу, активіста кримськотатарського національного руху Ільвера Аметова-Акімова пройшов обшук. Про це на сторінці у Facebook повідомила активістка Ельмаз Акімова, передає Резонанс.

Деталі

За словами активістки, обшук розпочався близько 19:00 і тривав дві години. Його проводили співробітники ФСБ, ОМОНу, Слідчого комітету, поліції рф, також були присутні працівники швидкої допомоги РЕМ, МНС, ДАІ, автомобіль без розпізнавальних знаків. Усього у обшуках було задіяно 40 співробітників, зазначила Акімова.

Вона розповіла, що господаря будинку не ознайомили з постановою на обшук. Як стверджували представники російської поліції, приводом став нібито "телефонний дзвінок, що надійшов у відділ поліції з київського номера 044". Вони додали, що той, хто дзвонив, нібито "повідомив, що в будинку Ільвера Аметова, його син, який прописаний за цією адресою зарізав свою дружину".

Цитата

"Приїхавши, звичайно, вони не виявили нічого подібного. Провели обшук, а також розмову з дружиною сина, оглянули всі приміщення в будинку, зафіксували все на фото. Після того, як переконалися, що все гаразд, усі співробітники залишили домоволодіння Ільвера агьа. Нагадаю, що за останні 10 днів це вже другий обшук у будинку Ільвера Аметова", - написала активістка.

Нагадаємо

24 січня пройшли обшуки в будинках кримських татар у тимчасово окупованому Криму.

Зокрема, обшуки були у Екрема Кроша в селі Близькогородське, у Айдера Асанова і Рефата Сейдаметових у селі Тимофіївка, в Османа Абдуразакова в селі Дніпровка, у Лемана Зекір'єва і Халіла Мамбетова в Джанкої.