20 травень 2024, Понеділок, 18:58

В Україну не пустили трьох громадян Молдови за пости у соцмережах

16 Грудня 2022г.


КИЇВ. 16 грудня. Резонанс. Громадян Молдови з «георгіївськими стрічками» та постами в соцмережах на підтримку збройної агресії рф проти України не пустили в Україну, пише Резонанс з посиланням на Болградську райдержадміністрацію Одеської області.

Деталі

Повідомляється, що на пунктах пропуску «Табаки» та «Виноградівка» співробітники СБУ здійснюють фільтраційні та контррозвідувальні заходи.

«(…) протягом жовтня - грудня поточного року було виявлено трьох громадян Республіки Молдова, з них 2 – мешканці АТУ Гагаузія, у діях яких містились загрози національній безпеці України в умовах дії правового режиму воєнного стану. За результатами вжитих Службою безпеки України заходів, останнім винесено постанови про заборону в’їзду в Україну строком на 3 (три) роки”, - йдеться у повідомленні.

У вказаних осіб, як зазначаэться, було виявлено символіку спецслужби російської федерації у вигляді прапору з логотипом «Управління ФСБ РФ по м. Москва та Московській області», заборонену символіку в Україні у вигляді «георгіївської стрічки», яка є символом тоталітарних режимів, на особистих сторінках у соціальній мережі «Однокласники» останні виправдовували збройну агресію російської федерації проти України, здійснювали глорифікацію військовослужбовців збройних сил рф.

Також повідомляється, що виявлені матеріали у соціальної мережі «Однокласники» свідчать про те, що окремі громадяни Республіки Молдова, у тому числі мешканці АТУ Гагаузія підтримують збройну агресію російської федерації проти України.

У зазначених публікаціях, як вказано, йдеться про повну дискредитацію військовослужбовців Збройних Сил України та інших українських військових формувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виправдовував окупацію Криму: оголосили підозру митрополиту Кіровоградської єпархії УПЦ МП