15 квітень 2024, Понеділок, 05:57

В Україну не пустили заслужену артистку Росії й Татарстану за незаконне відвідування Криму

3 Березня 2021г.
25ee97f91f34b9d17578eb0279a8658d

Російська актриса театру та кіно Роза Хайрулліна отримала заборону в’їзду в Україну за незаконне відвідування окупованого Криму.

Про це повідомляє 1NEWS, передає Резонанс 3 березня.

Повідомляється, що іноземка прилетіла в нашу країну рейсом з Мінська. Під час оформлення було встановлено, що вона є актрисою театру та кіно, заслуженою артисткою Росії.

Також росіянка пояснила, що на український півострів їздила, начебто, з приватним візитом навесні 2020 року і потрапила туди авіарейсом.

У той же час, як вказали у ДПСУ, “зафіксовано і інші її візити на окуповану Росією територію України”. З її слів, в Україні вона планувала взяти участь у кінозйомках.

За порушення українського законодавства громадянці Росії прикордонники заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки, а також притягнули до відповідальності за ст. 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Так, наразі вона повернута за межі України зворотним рейсом в Білорусь.

Роза Хайрулліна — радянська і російська актриса театру і кіно, заслужена артистка РФ, заслужена артистка Татарстану, лауреат Державної премії Російської Федерації.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram