» Вбивство бізнесмена у Черкасах: у прокуратурі повідомили деталі інциденту

31 березень 2023, П'ятниця, 05:49

Вбивство бізнесмена у Черкасах: у прокуратурі повідомили деталі інциденту

6 Жовтня 2021г.


КИЇВ. 6 жовтня. Резонанс. У справі про вбивство бізнесмена у Черкасах, що сталось біля однієї з кав’ярень йде відпрацювання понад 300 камер відеоспостереження, що розташовані за місцем вчинення вбивства. Про це повідомили на брифінгу у прокуратурі Черкаської області, передає Резонанс.

Деталі

За наданою інформацією 22 вересня в Черкасах, по вул. Байди Вишневецького, в приміщенні одного з кафе невстановлена особа, застосовуючи автоматичну вогнепальну зброю здійснила постріли в чоловіка, заподіявши йому вогнепальні поранення тулуба, внаслідок чого потерпілий того ж дня помер в лікарні.

Того ж дня Національна поліція відкрила кримінальне провадження за п.п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство вчинене на замовлення групою осіб).

У прокуратурі повідомили про кількість судових експертиз, проведені огляди місця події, обшуки, відпрацювання понад 300 камер відеоспостереження, що розташовані за місцем вчинення вбивства, по маршруту руху потерпілого, автомобіля, який використовувався злочинцями, та можливого маршруту пересування фігурантів злочину.

Під час брифінгу присутнім показали фрагменти відео з камер спостереження біля місця, де злочинці стріляли та інших місць.

Нагадаємо

22 вересня стало відомо, що у Черкасах з невстановленої автоматичної зброї смертельно поранили чоловіка.

У поліції Черкаської області повідомили, що сьогодні стрілянина сталася на вулиці Байди Вишневецького. На оприлюднених правоохоронцями фото видно, що сталося це неподалік від кав'ярні.

Як повідомляли місцеві журналісти, потерпілого називали лідером ОПГ “Козлова”.