21 травень 2024, Вівторок, 18:57

За завідомо неправдиві показання свідок у справі вбивства журналіста Сергієнка постане перед судом, – ДБР

13 Листопада 2020г.
Photo 2020 08 07 13 11 58

Направлено до суду обвинувальний акт відносно учасника злочинної організації, який разом з іншими членами угруповання, у квітні 2014 року викрали та вбили учасника «Самооборони Євромайдану Черкаської області» - журналіста Василя Сергієнка.

Про це повідомляє Резонанс 13 листопада із посиланням на ДБР.

Слідством встановлено, що 30-річний учасник злочинної організації надав завідомо неправдиві показання як свідок у кримінальному провадженні щодо судді, які були поєднані з штучним створенням доказів захисту підозрюваного.

Таким чином, особа обвинувачується у завідомо неправдивому показанні свідка, наданому органу досудового розслідування, поєднаному зі штучним створенням доказів захисту (ч. 2 ст. 384 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Як нагадує Резонанс, підозрюваний у складі злочинного угруповання вчинив викрадення, катування та подальше вбивство журналіста Василя Сергієнка - "одного із лідерів Євромайдану в Корсунь-Шевченківському", - зазначили в ОГП.

4 квітня 2014 року його викрали з двору власного будинку. Наступного дня тіло знайшли в лісі зі слідами тортур.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram