25 травень 2024, Субота, 08:50

ВC розпочав розгляд кримінального провадження щодо Януковича

15 Березня 2021г.
15729421 303

15 березня 2021 року колегія суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду розпочала розгляд кримінального провадження за касаційними скаргами захисників колишнього президента України Віктора Януковича, який був засуджений до 13 років позбавлення волі за державну зраду та пособництво у веденні агресивної війни проти України.

Про це повідомляє Резонанс 15 березня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

ККС ВС відклав розгляд кримінального провадження на 12 квітня у зв’язку з тим, що 12 березня від одного із захисників надійшло доповнення до касаційної скарги, із яким мають ознайомитися сторони провадження.

Як нагадує Резонанс, у 2010 році Україна, за президентства Віктора Януковича, ратифікувала Харківські угоди, які продовжили російську військову присутність у Криму. Низка українських і західних експертів відзначали, що це також в подальшому допомогло Росії анексувати український півострів у 2014 році.

В Офісі Генпрокурора Януковичу повідомили про підозру в державній зраді через підписання ним Харківських угод із Росією, які, як вважають у відомстві, дозволили збільшити чисельність російських військових на півострові.

СБУ ПОЧАЛА РОЗСЛІДУВАТИ ДЕРЖЗРАДУ В ХАРКІВСЬКИХ УГОДАХ 2010 РОКУ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram