13 червень 2024, Четвер, 11:47

Велика Британія займеться навчанням українських суддів вести справи про воєнні злочини армії рф

14 Грудня 2022г.


КИЇВ. 14 грудня. Резонанс. Велика Британія візьметься за навчання групи з 90 українських суддів вести справи про воєнні злочини проти російських солдатів. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Sky News.

Цитата

«Група з 90 українських суддів пройде навчання, надане Великою Британією, для проведення судових процесів щодо воєнних злочинів російських солдатів», - йдеться у повідомленні.

Деталі

Зазначається, що перша група суддів була присутня на засіданнях у секретному місці в регіоні минулого тижня, і в найближчі місяці будуть інші в межах інвестицій обсягом 2,5 млн фунтів стерлінгів (3 млн доларів).

Генпрокурор країни Вікторія Прентіс сказала Sky News, що це забезпечить переслідування винних у злочинах безпрецедентних масштабів, доки конфлікт триває.

Очікується, що переважна більшість судових процесів щодо воєнних злочинів проводитиметься в країні українськими суддями.

Доповнення

В Україні зареєстровано вже 40 тис. російських воєнних злочинів. Однак замість зосередження на кожній окремій справі перевагу віддадуть розслідуванню двох злочинів, вказали в Мін'юсті.