25 травень 2024, Субота, 09:02

Венедіктова ініціює створення спільних секторальних робочих груп з неурядовими організаціями за проблемними напрямами кримінальної юстиції

26 Лютого 2021г.
1dsc01838

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела зустріч з неурядовими організаціями «Прокуратура і суспільство». Участь у ній взяли представники Офісу Ради Європи в Україні, Естонського центру східного партнерства та неурядових організацій, зокрема – Центру політико-правових реформ, Коаліції Реанімаційний пакет реформ, «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду Відродження, Експертного центру з прав людини, Української Гельсінської спілки з прав людини, Харківської правозахисної групи, Української Фундації Правової Допомоги, Подільської правової ліги, Ла Страда-Україна, Асоціації жінок-юристок «ЮрФем», Amnesty International, Центру прав людини ZMINA.

Про це повідомляє Резонанс 26 лютого із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Учасники зустрічі обговорили зміни, які відбулися в прокуратурі у процесі реформування, підняли питання налагодження постійної комунікації з суспільством та неурядовими організаціями, а також визначили основні вектори співпраці за проблемними напрямами кримінальної юстиції, зокрема, щодо захисту прав активістів, питань кримінально-виконавчої служби, протидії домашньому насильству та інших. За результатами зустрічі будуть створені спільні секторальні робочі групи для вирішення критичних питань за кожним напрямом.

«За духом Права основна функція прокуратури – правозахисна. Ми в першу чергу, повинні берегти суспільні цінності та захищати права людей. Ми беремо на себе відповідальність за сферу кримінальної юстиції і готові до відкритого та сталого діалогу з громадськими організаціями», – заявина Ірина Венедіктова.

Представники неурядових організацій висловили схвальне ставлення до проведення таких регулярних зустрічей з Генеральним прокурором. Вони озвучили проблемні питання з якими стикаються у своїй роботі та висловили готовність до налагодження постійного діалогу.

Говорячи про спільну роботу на результат, Генеральний прокурор наголосила, що її необхідно організувати не лише на центральному, але в першу чергу на обласному та місцевому рівні.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram