21 травень 2024, Вівторок, 20:21

Венедіктова заявила про активізацію конкурсу з обрання керівника САП

20 Січня 2021г.
140832706 213131710449146 3040304887348448702 O

Комісія з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі відновила засідання в новому році.

Про це повідомила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова у Facebook, інформує Резонанс 20 січня.

"Торік комісія збиралася 7 разів попри мовні і часові бар’єри та те, що її члени перебувають на різних континентах, а також пандемію. Цього тижня засідатиме два дні поспіль і планує доопрацювати Порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на адміністративні посади у САП і додатки до нього, у тому числі Методологію та критерії оцінювання практичних завдань й результатів співбесід під час проведення відкритого конкурсу, а також підготувати текст оголошення про конкурс. Переконана, що це будуть документи найвищої якості, які дозволять на належному рівні провести прозорий конкурс", - заявила генпрокурор.

Водночас Венедіктова додала, що комісія налаштована на активізацію роботи і конструктив, а Офіс генпрокурора готовий надавати всю необхідну допомогу.

"Наша роль – суто організаційна та технічна підтримка без жодних втручань у діяльність, і ми її забезпечуємо задля того, щоб конкурс стартував якнайшвидше. Для цього працює робоча група з понад 50 осіб, половина з яких є працівниками Офісу генерального прокурора і Тренінгового центру прокурорів України, а решта – експерти міжнародних організацій", - йдеться в повідомленні.

Також Венедіктова заявила про необхідність проведення відкритого й прозорого конкурсу на посаду очільника САП. "Державі дуже потрібен сильний, професійний, рішучий і незалежний керівник САП, який очолить боротьбу із топкорупцією. Конкурс на цю посаду має відбутися відкрито, прозоро, об’єктивно і оперативно, з дотриманням найвищих міжнародних стандартів. А у суспільства не має бути жодних сумнівів щодо доброчесності та професіоналізму керівників такої важливої антикорупційної інституції", - резюмувала чиновниця.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram