» Вибух у Новій Одесі: рятувальники перевіряють, чи не застрягли у зруйнованому будинку люди

30 січень 2023, Понеділок, 00:38

Вибух у Новій Одесі: рятувальники перевіряють, чи не застрягли у зруйнованому будинку люди

27 Листопада 2021г.


КИЇВ. 27 листопада. Резонанс. Внаслідок вибуху газу в Новій Одесі з житлового будинку, де зруйнувало два поверхи, евакуйовано 50 мешканців. Проводяться аварійно-рятувальні роботи щодо пошуку можливо заблокованих 3 осіб. Про це інформує ДСНС України, пише Резонанс.

Цитата:

“Попередньо внаслідок вибуху постраждало 3 особи, які врятовані підрозділами ДСНС та передані медикам (в однієї особи попередньо перелом руки та пошкодження хребта, 2 особи в шоковому стані), з пошкодженого під'їзду евакуйовано 50 осіб. Проводяться аварійно-рятувальні роботи щодо пошуку можливо заблокованих 3 осіб”, - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що зруйновано 2 квартири на четвертому та 2 квартири на п'ятому поверхах. За даними Нацполіції, у квартирі на 4-у поверсі можливо перебуває жінка, яка проживала сама.

Краном ДСНС проводяться роботи з демонтажу зруйнованих елементів конструкцій будинку. Залучено 107 осіб та 24 одиниць техніки, у тому числі 2 кінологічні розрахунки та психологи ДСНС, Національна поліція, облгаз, обленерго. Працює штаб з ліквідації наслідків події.

Контекст

27 листопада у місті Нова Одеса у Миколаївській області стався вибух газу у п’ятиповерховому житловому будинку. Попередньо повідомлялося про трьох постраждалих осіб, а також руйнування двох поверхів.